Artvin’in en meşhur kamping noktası ...
Aslında Balık Gölü, Karagöller gibi ...
Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu’nda kamping
Tazı Kanyonu Ulaşım Tazı Kanyonu
  Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, ...
    Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz
Ankara’da kamp yapılacak yerler ...
Şeker Kanyonu Kamp Alanı - Yenice ...
Türkiye kamp alanları tarihine çok ...
Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o ...
Asos zaten başlı başına güzellik ...
Tahmin ediyorum, Bozcaada deyince ...
Cunda Adası kamp yapmak için diğer bir
Aynı zamanda sadece bu vadide bulunan
Perşembe, 11 Kasım 2021 12:33

Arama Kurtarma Eğitimi – Niğde Başvuruları

Yazan
Ögeyi değerlendirin
(0 oy)
Türkiye Dağcılık Federasyonu 2021 yılı faaliyet programında bulunan Arama Kurtarma Eğitimi 22-28 Kasım 2021 tarihlerinde Niğde Aladağlar ‘da düzenlenecektir. Faaliyete katılacak tüm sporcuların Alpin ve Buz Tırmanış Eğitimini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Faaliyete katılacak sporcular kulüpleri aracılığı ile DYS üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir. Faaliyette görev almak isteyen antrenörlerimiz ise online görevli başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Faaliyete katılacak ferdi sporcular da kayıtlarını FEDERASYON aracılığı ile yaptırabilirler. Kurs Bilgileri Kamp Adı: Arama Kurtarma Eğitim, Niğde, Aladağlar Kamp Tarihi: 22-28 Kasım 2021 (7 Gün) Kursa Son Başvuru: 16 Kasım 2021 / 17:00 Toplanma Yeri ve Saati: TDF Mümtaz Çankaya Dağ Evi, Niğde, Aladağlar– 22 Kasım 2021 / 10:00 İletişim: Şahap ERYILMAZ – 0 533 647 59 24 (Niğde İl Temsilcisi) Kursiyer Sayısı: 50 kişi ile sınırlıdır (Başvuru önceliklidir) Ücret Faaliyete katılması kesinleşen kişiler eğitim ücretini ilgili hesaba yatırarak banka dekontlarını kursun ilk günü Teknik Direktöre teslim edeceklerdir. Kurs başladıktan sonra kurs ücretini yatırmış ancak kursa katılmamış sporcuların kurs ücretleri geri iade edilmeyecektir. Kulüp sporcuları, 130₺ ücret ödeyecektir. 23 yaş altı sporcular için ücretsizdir. 350₺ Ferdi Sporcu için (23 yaş altı sporculardan ücret alınacaktır) Son başvuru tarihini kaçıran sporcular 300₺, ferdi sporcular ise 500₺ gecikme bedelini federasyon hesabına yatırdıkları takdirde kulüpleri aracılığıyla eğitime kayıtları yapılacaktır. Bu ücretlendirme, son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular için geçerlidir. Kurs ücretleri Türkiye Dağcılık Federasyonu (Türk Ekonomi Bankası, TEB) Ulus Ankara Şubesi, TR32 0003 2000 0000 0060 7704 27 hesabına “Arama Kurtarma Eğitimi-2021” açıklaması ile birlikte yatırmaları gerekmektedir. Banka alıcı kısmına mutlaka Türkiye Dağcılık Federasyonu yazılmalıdır. Eğitime Katılacak Sporcular Alpin ve Buz Eğitimini başarı ile bitirmiş sporcular katılabilir. Kask, kazma, emniyet kemeri, krampon ve kamp malzemelerinin yanlarında bulundurmak zorundadırlar. Faaliyete katılacak tüm sporcular yanlarında 2021 yılı vizeli lisanslarını getirmeleri gerekmektedir. Vizeli lisanslarını ibraz etmeyen sporcular kampa alınmayacaktır. Kursa katılacak olan Teknik Heyet ve kursiyerlerin tümümün en az 2 adet COVİD-19 veya COVİD-19 geçirmiş olanlarında 1 adet aşısı olması gerekmektedir. Aşı kartı olmayan kişiler kurs kayıt saatinden 48 saat önce yapılmış PCR testi ibraz etmeleri gerekmektedir. Faaliyete katılacak olan tüm sporcuların HES Kodu alması gerekmektedir. Eğitimin ilk günü kayıt esnasında HES Kodu kontrolü yapılacaktır. HES Kodu olmayan kişiler eğitime kabul edilmez. Covid-19 salgını nedeni ile yeni normalleşmeler kapsamında yapılacak olan eğitim kampımızda tüm sporcularımızın gerekli kişisel önlemleri almaları gerekmektedir.
Okunma 220 kez

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

  • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel          : 0 546 887 46 34
  • Web        : www.kadosak.org
  • Tasarım   : KADOSAK
  • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

  • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
free hits

Online Ziyaretci Sayaci

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…