Artvin’in en meşhur kamping noktası ...
Aslında Balık Gölü, Karagöller gibi ...
Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu’nda kamping
Tazı Kanyonu Ulaşım Tazı Kanyonu
  Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, ...
    Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz
Ankara’da kamp yapılacak yerler ...
Şeker Kanyonu Kamp Alanı - Yenice ...
Türkiye kamp alanları tarihine çok ...
Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o ...
Asos zaten başlı başına güzellik ...
Tahmin ediyorum, Bozcaada deyince ...
Cunda Adası kamp yapmak için diğer bir
Aynı zamanda sadece bu vadide bulunan
Çarşamba, 15 May 2019 00:00

Dağcılık 4. Kademe ile 1, 2 ve 3 Kademeler İçin Antrenör Kursları (Özel Eğitim) – Niğde Başvuruları

Yazan
Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

Federasyonumuz 2019 Yıllık Faaliyet planında yer alan Dağcılık 4.Kademe Antrenör Kursu (Özel Eğitim) 15-23 Haziran 2019 tarihleri arasında Niğde – TDF Mümtaz Çankaya Dağ Evi’nde yapılacaktır.

Kursa katılmak için daha önce Dağcılık 4. Kademe Antrenör Kursu Temel Eğitimindeki tüm derslerini başarı ile tamamlamış olanlar başvuru yapabilir.

Kursa katılmak isteyen adaylar başvuru dilekçelerine Dağcılık 4.Kademe Antrenör Kursu Temel Eğitimi’ni bitirdikleri yer ve tarihi belirterek federasyonumuza başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular dilekçe ile yapılacak olup en geç 05 Haziran 2019 tarihinde mesai bitimine kadar federasyonumuz Ankara merkez ofisine göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerekmektedir. Postada olan gecikmeler kabul edilmeyecektir.

Dağcılık 1, 2 ve 3. Kademe Antrenör Kursu (Özel Eğitim)

Federasyonumuz antrenörlük eğitim sistemi Spor Genel Müdürlüğü, Eğitim Dairesi Başkanlığı sistemine uyum sağlatılarak aktarılma işlemi Haziran ayı sonu itibarı ile tamamlanmış olacaktır. Bu tarihten sonra Antrenör kurslarına e-devlet üzerinden başvuru yapılacak olup kurslar kesintisiz olarak bir bütün halinde yapılacaktır. Bundan dolayı daha önce 1, 2 ve 3. kademe Antrenör kurslarının Temel Eğitimlerine katılarak başarılı olmuş, sonrasında Özel Eğitime katılmamış veya katılarak başarısız olmuş olan adaylar için son defaya mahsus Özel Eğitim Kursu düzenlenecektir. Başvurular dilekçe ile yapılacak olup en geç 05 Haziran 2019 tarihinde mesai bitimine kadar federasyonumuz Ankara merkez ofisine göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerekmektedir. Postada olan gecikmeler kabul edilmeyecektir. 

Kurs Tarihleri:
3. Kademe 17-25 Haziran 2019
2. Kademe 18- 26 Haziran 2019
1. Kademe 19-27 Haziran 2019

Okunma 232 kez

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

  • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel          : 0 546 887 46 34
  • Web        : www.kadosak.org
  • Tasarım   : KADOSAK
  • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

  • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
free hits

Online Ziyaretci Sayaci

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…