Artvin’in en meşhur kamping noktası ...
Aslında Balık Gölü, Karagöller gibi ...
Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu’nda kamping
Tazı Kanyonu Ulaşım Tazı Kanyonu
  Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, ...
    Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz
Ankara’da kamp yapılacak yerler ...
Şeker Kanyonu Kamp Alanı - Yenice ...
Türkiye kamp alanları tarihine çok ...
Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o ...
Asos zaten başlı başına güzellik ...
Tahmin ediyorum, Bozcaada deyince ...
Cunda Adası kamp yapmak için diğer bir
Aynı zamanda sadece bu vadide bulunan
Akyaka Orman Kampı, Gökova

Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o kadar popüler oldu ki, bir  Muğla’lı olarak inanmakta güçlük çekiyoruz açıkcası. Gökova bizim için hafta sonu vaktimizi harcamak için gittiğimiz yerlerden bir tanesiydi.

Gelelim Akyaka Orman Kampı’nın Türkiye’ de En İyi Kamp Alanları listesine girme sebeplerine:

Akyaka kamp alanı Gökova’nın bir tık ilerisinde ormanın içinde kurulmuş durumda. En organize kamp alanlarından bir tanesi. Çadır alanları temiz geniş ve güzel. Çadır dışında taş evlerde de konaklayabiliyorsunuz. Gökova’nın mavi bayraklı sahil şeridinde denize girmek bence Akyaka Orman Kampı’nın En İyi Kamp Alanları listesine almak için yeterliydi. Ama siz farklı bir tat arıyorsanız soğuk su kaynağının başına kurulu Azmak başına yürüyerek gidip, tertemiz ve buz gibi suda yüzmenin de keyfini çıkarabilirsiniz.

Akyaka kampıyla ilgili çok sevdiğim bir diğer nokta, her zaman bahsedilen yeşil ve mavinin buluşması durumunu birinci elden yaşıyor olmanız. Sabah çam ağaçlarının altına kurmuş olduğunuz çadırınızdan uyanıp, deniz kenarındaki palmiye ağaçlarının altındaki piknik masalarında kahvaltınızı ediyor olacaksınız. Ayrıca Gökova’da yapabileceğiniz aktivitelerin hepsine yürüme mesafesinde olacağınız için tatiliniz sadece “doğa tatili” olarak kalmak zorunda değil.

Turkiye’nin en iyi kamp alanlari – Akyaka Orman Kampi
Share this article

About author

Ömer Seyfettin Çalık

E-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

  • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel          : 0 546 887 46 34
  • Web        : www.kadosak.org
  • Tasarım   : KADOSAK
  • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

  • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
free hits

Online Ziyaretci Sayaci

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…