Artvin’in en meşhur kamping noktası ...
Aslında Balık Gölü, Karagöller gibi ...
Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu’nda kamping
Tazı Kanyonu Ulaşım Tazı Kanyonu
  Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, ...
    Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz
Ankara’da kamp yapılacak yerler ...
Şeker Kanyonu Kamp Alanı - Yenice ...
Türkiye kamp alanları tarihine çok ...
Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o ...
Asos zaten başlı başına güzellik ...
Tahmin ediyorum, Bozcaada deyince ...
Cunda Adası kamp yapmak için diğer bir
Aynı zamanda sadece bu vadide bulunan
Kabak Koyu Kamp Alanı, Fethiye

Eğer En İyi Kamp Alanları’ndan konuşuyorsak Fethiye’deki Kabak Koyu’nun baş oyunculardan biri olacağı tartışılmaz bir gerçek.

Sadece Kabak’ta yetişen bir sürü bitki türü olmasından, doğal yaşamı korumak için Kabak’taki işletmecilerin kendi aralarından kabul ettikleri kurallardan, hala ulaşım için gerçekten emek harcamanız gerektiğinden başlayabilirim mesela anlatmaya Bin yıldızlı tatil köyü arıyorsanız Kabak doğru seçenek sloganı vardı bir ara mesela, gerçekten de öyle. Kabak sunduğu alternatif tatil konsepti ile En İyi Kamp Alanları listesine girmeyi hak ediyor.

Kabak koyunda birden fazla tesis bulunuyor, bu yüzden gitmeden önce internetten minik bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Çadır kurma seçeneği dışında, her biri farklı bir konsept sunan bungalov evlerde de konaklayabilirsiniz.

Turkiye’nin en iyi kamp alanlari – Kabak Koyu
Share this article

About author

Ömer Seyfettin Çalık

E-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

  • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel          : 0 546 887 46 34
  • Web        : www.kadosak.org
  • Tasarım   : KADOSAK
  • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

  • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
free hits

Online Ziyaretci Sayaci

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…