Artvin’in en meşhur kamping noktası ...
Aslında Balık Gölü, Karagöller gibi ...
Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu’nda kamping
Tazı Kanyonu Ulaşım Tazı Kanyonu
  Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, ...
    Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz
Ankara’da kamp yapılacak yerler ...
Şeker Kanyonu Kamp Alanı - Yenice ...
Türkiye kamp alanları tarihine çok ...
Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o ...
Asos zaten başlı başına güzellik ...
Tahmin ediyorum, Bozcaada deyince ...
Cunda Adası kamp yapmak için diğer bir
Aynı zamanda sadece bu vadide bulunan
Çakır dere - Çamlı bel - Güredil kalesi

Güredil kalesi ulaşım = Kahramanmaraş,a  70 km mesafededir.. K.maraş göksun yolu 30 km de ılıca-süleymanlı kavşağından ılıca istikametine dönüyoruz ve 10 km gidince yol üzerindeki ilk köprüye gelince sağa çakırdere çamlıbel köylerini gösteren yöne doğru devam ediyoruz ve yaklaşık 15 km sonra araçlarımızı yol bitimine bırakıyoruz ve 12 km lik güredil kalesi parkuruna giriyoruz...

 

Ali Kaya'sı mevkiinde Çamlıbel ve Çakırdere köyleri istikametinde Tarihi ve Doğal güzellikleri bir arada barındıran Güredil kalesi, hemen karşısında tüm ihtişamı ile duran Ali Kaya'sı ve Menzelet barajının Eşsiz manzarasını görme şansı bulacağımız toplam 12 km lik yürüyüş yapacağız.

About author

Ömer Seyfettin Çalık

E-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

  • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel          : 0 546 887 46 34
  • Web        : www.kadosak.org
  • Tasarım   : KADOSAK
  • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

  • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
free hits

Online Ziyaretci Sayaci

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…