Artvin’in en meşhur kamping noktası ...
Aslında Balık Gölü, Karagöller gibi ...
Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu’nda kamping
Tazı Kanyonu Ulaşım Tazı Kanyonu
  Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, ...
    Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz
Ankara’da kamp yapılacak yerler ...
Şeker Kanyonu Kamp Alanı - Yenice ...
Türkiye kamp alanları tarihine çok ...
Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o ...
Asos zaten başlı başına güzellik ...
Tahmin ediyorum, Bozcaada deyince ...
Cunda Adası kamp yapmak için diğer bir
Aynı zamanda sadece bu vadide bulunan
Federasyon Başkanımızın Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Ersan BAŞAR 2022 yılı için yeni yıl mesajı yayınladı.

Değerli Kulüp Yöneticileri, Antrenörlerimiz, Hakemlerimiz ve Sporcularımız,

Tamamlamakta olduğumuz 2021 yılının son gününde Kovid-19 Salgının etkileri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Salgın döneminde federasyonumuz maske mesafe ve temizlik kuralları ile başta eğitim faaliyetleri olmak üzere bir çok etkinliği gerçekleştirmiştir. Biz dağlara gönül vermiş kişiler olarak dağlardan ayrı kalmak tüm camiamızı etkilemiştir. Ancak bu salgın günlerinde dağcılık başta olmak üzere doğa sporlarının önemi bir kat daha artmıştır. Bir çok kişinin dağcılık sporu ile bulaşma arzusu içinde olduğunu görmekteyiz. Yeni normallerimizle 2022 yılında faaliyetlerimizi artırarak devam edeceğiz.

Değerli Dağcı Dostlar; 2022 yıllık faaliyet programımız yayınlamış bulunmaktayız. Gördüğünüz üzere yoğun faaliyet programımızda genç dağcıların yetiştirilmesi sporumuza yapacağımız en önemli kazanımlardır. Kulüplerimizde genç sporcuların desteklenmesi bu hedefte paydaşlarımıza düşen en önemli görevdir. Ayrıca Buz Tırmanış, Kanyoning ve Yüksek Dağ Koşusunda yoğun eğitim ve diğer faaliyetler düzenlenecektir. Salgın şartlarına bağlı olarak imkanlar çerçevesinde faaliyetlerimizi yapmayı planlamaktayız.

Bu vesile ile, tüm dağcılık camiamızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı, bol tırmanışlı bir yıl geçirmemizi dilerim.

Prof. Dr. Ersan BAŞAR
Türkiye Dağcılık Federasyonu

Share this article

About author

Ömer Seyfettin Çalık

E-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

  • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel          : 0 546 887 46 34
  • Web        : www.kadosak.org
  • Tasarım   : KADOSAK
  • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

  • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
free hits

Online Ziyaretci Sayaci

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…