Artvin’in en meşhur kamping noktası ...
Aslında Balık Gölü, Karagöller gibi ...
Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu’nda kamping
Tazı Kanyonu Ulaşım Tazı Kanyonu
  Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, ...
    Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz
Ankara’da kamp yapılacak yerler ...
Şeker Kanyonu Kamp Alanı - Yenice ...
Türkiye kamp alanları tarihine çok ...
Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o ...
Asos zaten başlı başına güzellik ...
Tahmin ediyorum, Bozcaada deyince ...
Cunda Adası kamp yapmak için diğer bir
Aynı zamanda sadece bu vadide bulunan
TDF Dağcılık Fotoğraf Sergisi Eskişehir’de Açıldı

Türkiye Dağcılık Federasyonumuz 2020 yılın da ilki yapılan Uluslararası I. Dağcılık Temalı Fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflardan oluşan ilk sergi Bursa’nın ardından Eskişehir ESPARK AVM’de açıldı.

Eskişehir Dağcılık il temsilcimiz organizasyonun da açılan serginin açılışını Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Neşet ARDUÇ, Tepebaşı Belediyesi Spor Müdürü Yunus AKGÜL, TDF Denetleme Kurulu Yedek Üyesi Mesut AKGÜN, ESPAR AVM Halka İlişkiler Müdürü Hülya KARAGÜL, dağcılık Kulüplerimizin yöneticileri, STK temsilcileri ve sporcularımızın katılımı ile yapıldı. Üç günde 10.000 üzerinde kişininiz ziyaret ettiği sergi büyük ilgi görmektedir. ESPARK AVM’de 27 Aralık tarihine kadar devam edecek olan fotoğraf sergisi daha sonra Eskişehir Tepebaşı belediyesi sergi salondan da 04-08 Ocak 2022 tarihinde görücüye çıkacaktır. Eskişehir’den sonra sırasıyla Balıkesir ve İzmir’de dağcı ve doğa severlerle TDF Dağcılık Fotoğraf sergisi buluşacaktır.

TDF Başkanı Prof.Dr. Ersan BAŞAR’ ‘’Yarışmayı her yıl geleneksel hale getirerek federasyonumuzun fotoğraf arşivine katkıda bulunup dağcılığı, dağlarımızı, faaliyetlerimizi geniş kitlelere ulaştırmaya el birliğiyle çaba göstereceğiz. Fotoğraflarımız ülkemizin bir çok ilin de dağcı ve doğa severlerle buluşacaktır.’’ dedi

Uluslararası II. Dağcılık Temalı Fotoğraf yarışmasına katılmak için

Share this article

About author

Ömer Seyfettin Çalık

E-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

  • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel          : 0 546 887 46 34
  • Web        : www.kadosak.org
  • Tasarım   : KADOSAK
  • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

  • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
free hits

Online Ziyaretci Sayaci

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…