Artvin’in en meşhur kamping noktası ...
Aslında Balık Gölü, Karagöller gibi ...
Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu’nda kamping
Tazı Kanyonu Ulaşım Tazı Kanyonu
  Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, ...
    Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz
Ankara’da kamp yapılacak yerler ...
Şeker Kanyonu Kamp Alanı - Yenice ...
Türkiye kamp alanları tarihine çok ...
Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o ...
Asos zaten başlı başına güzellik ...
Tahmin ediyorum, Bozcaada deyince ...
Cunda Adası kamp yapmak için diğer bir
Aynı zamanda sadece bu vadide bulunan
Federasyonumuz Uluslararası Skyrunning Federasyonu (ISF) Üyesi Oldu
 

Federasyonumuzun 2018 yılı Kasım ayında yapılan Mali Genel Kurulunda delegelerimiz tarafından Yüksek Dağ Koşusu (Skyrunning) yeni bir branş olarak kabul edildi. Bu kapsamda yapılan çalışmalar sürecinde Uluslararası Skyrunning Federasyonuna tam üyelik başvurumuz kabul edilmiştir.

Uluslararası Federasyonla yapılan görüşmeler sonucunda Türkiye Dağcılık Federasyonunun üyeliğinin Yüksek Dağ Koşularına önemli bir katkı sağlayacağı belirtilmiştir. Ayrıca ISF in 2022 yarış takvimine Türkiye’nin alınması konusunda çalışmalar başlatılmıştır.

Federasyonumuz her geçen gün artan uluslararası işbirlikleri kapsamında etkinliklerini artırmaktadır. Bilindiği üzere Yüksek Dağ Koşusu bir yarışma branşı olup kulüp ve sporcularımız açısından farklı bir heyecan oluşturacağı açıktır.

Türkiye Dağcılık Federasyonu

Share this article

About author

Ömer Seyfettin Çalık

E-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

  • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel          : 0 546 887 46 34
  • Web        : www.kadosak.org
  • Tasarım   : KADOSAK
  • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

  • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
free hits

Online Ziyaretci Sayaci

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…