Artvin’in en meşhur kamping noktası ...
Aslında Balık Gölü, Karagöller gibi ...
Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu’nda kamping
Tazı Kanyonu Ulaşım Tazı Kanyonu
  Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, ...
    Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz
Ankara’da kamp yapılacak yerler ...
Şeker Kanyonu Kamp Alanı - Yenice ...
Türkiye kamp alanları tarihine çok ...
Gökova ve Akyaka son bir kaç yılda o ...
Asos zaten başlı başına güzellik ...
Tahmin ediyorum, Bozcaada deyince ...
Cunda Adası kamp yapmak için diğer bir
Aynı zamanda sadece bu vadide bulunan
Federasyonumuz İle TRAC Arasında Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı

Türkiye Dağcılık Federasyonu ile Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti arasında 02 Mayıs 2019 tarihinde eğitim işbirliği protoklü imzalandı. Federasyon Başkanımız Prof.Dr.Ersan BAŞAR ile TRAC Başkanı Aziz ŞASA arasında imzalanan protokol ile federasyonumuza bağlı kulüplerimiz sporcularına telsiz kullanma eğitimi verilecektir. Eğitim sonrasında sporcularımızın Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yapılan sınavlara girerek radyo amatörü olması sağlanacaktır. Böylelikle dağlarda ve acil durumlarda kesintisiz bir iletişim ağı kurulması hedeflenmiştir. Federasyonumuz Niğde Aladağlar başta olmak üzere dağcılık faaliyetlerinin yoğun olarak yapıldığı bölgelerde gerekli röle sistemlerini kurarak dağcılarımızın daha güvenli ve iletişim içinde bulunlamalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Share this article

About author

Ömer Seyfettin Çalık

E-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

  • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel          : 0 546 887 46 34
  • Web        : www.kadosak.org
  • Tasarım   : KADOSAK
  • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

  • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
free hits

Online Ziyaretci Sayaci

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…