JoomlaLock.com All4Share.net
MARMARA BÖLGESİ KAMP ALANLARI

MARMARA BÖLGESİ KAMP ALANLARI


 

 

Erikli Yaylası Kamp Alanı

DSC_0251

Kamp yeri: Erikli Yaylası ( Yalova – Çınarcık )

Tesis: Var

Su kaynağı: Var ( Temiz içme suyu )

Uygun mevsim: İlkbahar, yaz, sonbahar

Bitki örtüsü: Ormanlık alan, Çam, kayın, gürgen ağaçları. meşe

İstanbul’a uzaklığı: 200 kilometre

Merkeze uzaklığı: Yalova – Çınarcık 11 kilometre

UlaşımYalova üzerinden Çınarcık ilçesine gelindikten sonra çınarcığın içinden Teşvikiye köyüne ulaşılıyor. Köyün içinden asfalt yol yaylaya kadar gitmektedir. 

Bölge Hakkında Bilgiler: Erikli yaylası denizden 600 metre yüksekliğinde bir düzlük. Çadır kampı yapmak için en ideal yerlerden biridir. Kamp bölgesinde geniş düzlükler, sık ormanlar, bir dere, üç büyük şelale ve çok güzel doğal çevre mevcuttur. (Asfalt yol yapılmadan önce çok daha güzeldi.) Kamp alanına Teşvikiye köyünden araçla gelebileceğiniz gibi, asfalt yoldan veya orman içi patikadan iki saatlik yürüyüş ile de ulaşabilirsiniz. Bölgede milli parklara ait bir, iki tesis mevcut ( lavabolar gibi ) fakat tesislere güvenerek gitmenizi önermiyoruz. Yaz aylarında bölgedeki iki şelalede yüzme imkânı bulabilirsiniz. Bir tanesi kamp bölgesinden, derenin açış istikametinin tersine 15 -20 dakikalık bir yürüyüş ile varabilirsiniz. Burada üst üste iki adet şelale mevcut, üstteki şelalede (derinlik 1,5 metre civarı) yüzme imkânı bulabilirsiniz. Diğer şelale kamp alanından çıkıldığında derenin açış istikametinden 15-20 dakikalık yürüyüş ile varabileceğiniz bir şelaledir. Bu şelalenin havuzunun derinliği 4 -5 metre civarındadır. Şelaleye sarp kayalık bir alandan inerek ulaşılıyor. Erikli yaylası dağ havası soluyarak kamp yapabileceğiz güzel bir bölge, yaylaya bir saatlik mesafede başka bir yayla olan Delmece yaylası bulunmaktadır.

erikli     erikli-selale   erikliyaylasi    DSC_0246

Sülüklü Göl Kamp Alanı

Sülüklü Göl Kamp Alanı

SÜLÜKLÜ GÖL TABİAT PARKI  KAMP ALANI 


Kamp yeri:
 Sülüklü Gol Tabiatı Kuruma Alanı & Sakarya – Akyazı,  Bolu – Mudurnu

Tesis: Yok

Su kaynağı: Var ( Temiz içme suyu )

Uygun mevsim: İlkbahar, yaz, sonbahar

Bitki örtüsü: Ormanlık alan, Çam, kayın, gürgen ağaçları

İstanbul’a uzaklığı: 230 kilometre

Merkeze uzaklığı: Sakarya – Akyazı 40 kilometre

Ulaşım: Sakarya geçildikten sonra TEM Akyazı çıkışında ayrılıp, Akyazı ilçe merkezine girilmeden, Akyazı – Mudurnu yolundan ( D140) devam edilir. Dokurcun sapağından Dokurcun yönüne devam edilir. Dokurcun geçildikten 3 -4 kilometre sonra tavşan suyu mevkiinde Sülük Göl ayrımına gelinir. Sağda Milli Parklar tabelasını rahatlıkla görebilirsiniz. Orman içi toprak araç yolundan 9 kilometre gittikten sonra göle ulaşılıyor.  

Bölge Hakkında Bilgiler: 1700 yılların başında meydana gelen heyelan sonucu oluşan Sülüklü Göl, ismini göle alabalık bırakılmadan önce gölde yaşayan sülüklerden almaktadır. Aileniz veya arkadaşlarınız ile çadır kampı yapmak için ülkemizde bulunan en güzel yerlerden biridir. Sülüklü Göl Tabiatı Koruma Alanı bir milli parktır. Sülüklü göl bir çanağın ortasındadır. Etrafını hâkim tepeler çevrelemiştir. Orman içi doğa yürüyüşü parkurları ve yaylalar bölgede çokça vardır. Gölde yüzmek ve balık tutmak doğal olarak yasaktır. Araçlarınız ile kamp alanına kadar ulaşmak mümkündür. Bölgede konaklaya bileceğiniz veya yemek yiyebileceğiniz bir tesis yoktur. Yalnız yaz aylarında yerli halk göl çevresinde yiyecek ve içecek hizmeti vermektedir. Kış aylarında profesyonel dağcılık grupları bölgede kamp yapabilir.  Gölün deniz seviyesinden yüksekliği 1055 metredir. 

Sülüklü Göl

Kuzu Yaylası Milli Parkı Kamp Alanı

Kuzu Yaylası Milli Parkı Kamp bölgesi

KUZU YAYLASI  KAMP ALANI 

Kamp yeri: Kocaeli – Kartepe Kuzu Yayla Milli Parkı

Tesis: VarSu kaynağı: Var ( Temiz içme suyu )

Uygun mevsim: İlkbahar, yaz, sonbahar

Bitki örtüsü: Ormanlık alan, orman gülü, kayın, gürgen ağaçları

İstanbul’a uzaklığı: 135 kilometre

Merkeze uzaklığı: İzmit’e 30 kilometre

Ulaşım: İzmit üzerinden Kartepe ilçesi Marşukiye Mahallesi üzerinden veya Sapanca ilçesi Marşukiye Mahallesi üzerinden Kartepe Kuzu Yaylası Milli Parkına ulaşılabilir. Milli parka giriş ücrete tabidir.

Bölge Hakkında Bilgiler: Kocaeli bölgesinin en güzel milli park alanı olan kuzu yayla milli parkı dev kayın ormanlarının ortasında kalmış bir alandır. Milli parklara ait bir tesisin de kamp bölgesinde mevcut. Çeşitli ihtiyaçlarınızı bu tesiste ( lavabo, yiyecek v.b. ) gidermeniz mümkün. Kamp alanına 1 saat uzaklıkta Kartepe Green Park Otel ( kayak merkezi ) bulunmaktadır. Stabilize araç yolu kullanarak park içinden otele araçla da gidilebilir. Yine kamp bölgesine 2 saat yürüyüş mesafesinde 1602 metre yüksekliğindeki Kartepe Zirvesi bulunmaktadır. Hafta sonları milli park bölgesine çok sayıda ziyaretçi gelmektedir.

Kaya Üstü Yaylası Kamp Bölgesi

Kaya Üstü Yaylası Kamp Bölgesi

KAYA ÜSTÜ YAYLASI KAMP ALANI

Kamp yeri: Kaya Üstü Yaylası – Kocaeli

Tesis: Yok

Su kaynağı: Temiz su kaynağı bulunmaktadır.

Uygun mevsim: İlkbahar, yaz, sonbahar

Bitki örtüsü: Ormanlık ve çayırlık alan, gürgen, meşe, kayın ormanları

İstanbul’a uzaklığı: 130 kilometre

Merkeze uzaklığı: İzmit’te 35 kilometre

Ulaşım: İzmit üzerinden Yuvacık Mahallesi, Yuvacık Barajı, Tepecik Köyüne oradan da Kaya Üstü Yaylasına varılır.

Bölge Hakkında Bilgiler: Kaya üstü yaylası Tepecik köyünün güney doğusunda kalan kayalık alanın arkasındaki yayladır. İzmit körfezine ve bölgeye hakim bir yayladır. Eskiden kullanılan iki tane yayla evi bulunmaktadır. Yayla sık ormanların içindedir. Tepecik köyünden sonra 7 kilometre kadar toprak araç yolunu takip ettiğinizde yaylaya varabilirsiniz. Doğa yürüyüşü alanların ortasındaki yayla, kamp yapmak için ideal bir yerdir.  

Aytepe Kamp Alanı

AYTEPE  KAMP ALANI


Kamp yeri:
 Kocaeli – Aytepe ve Ayı Tepe

Tesis: Var – ( Özel kamp alanı ve mesire yeri mevcut )

Su kaynağı: Temiz su kaynağı bulunmaktadır.

Uygun mevsim: İlkbahar, yaz, sonbahar

Bitki örtüsü: Ormanlık ve çayırlık alan, orman, gürgen, meşe, kayın ormanları

İstanbul’a uzaklığı: 135 kilometre

Merkeze uzaklığı: İzmit’te 25 kilometre

Ulaşım: İzmit üzerinden Yuvacık Mahallesi, Yuvacık Barajı, Servetiye Camii Köyüne oradan da Aytepe’ye varılır.

Bölge Hakkında Bilgiler: Samanlı dağlarında bulunan Aytepe 950 metre rakımlı bir mahalle ve geniş çayırların bulunduğu bir alandır. Soğuk dere kanyonuna hâkim sarp kayaların üstündedir. Kanyona hâkim Ayı tepe 994 metre kamp alanına 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Aytepe kamp bölgesi eko turizm için ideal bir bölgedir. Kamp alanın etrafı mağaralar, kanyonlar ve trekking alanları ile çevrilidir. Aytepe’de Veysel Candan abimizin özel kamp alanı bulunmaktadır. Bölgede Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait Soğuk Su tesisleri ve yararlana bileceğiniz mesire yeri bulunmaktadır. Temiz su kaynağı ve tuvaletler mevcuttur.  

Veysel Dayının yeri: Ahmet Candan tel: 0 536 599 4537

Aytepe Kış Kampı - İGLO

MOLLA YAKUP ÇAYIRI KAMP ALANI


Kamp yeri:
 Kocaeli – Kartepe Kuzu Yayla Milli Parkı

Tesis: Yok

Su kaynağı: Yok ( Temiz su milli park girişinden alınabilir. )

Uygun mevsim: İlkbahar, yaz, sonbahar

Bitki örtüsü: Ormanlık alan, orman gülü, kayın, gürgen ağaçları

İstanbul’a uzaklığı: 140 kilometre

Merkeze uzaklığı: İzmit’e 35 kilometre

Ulaşım: TEM Sapanca sapağından ayrıldıktan sonra Marşukiye tabelasını takip ederek köy içine girilir. 10 kilometrelik bir tırmanıştan sonra Kartepe Kuzu Yayla Milli Parkına varılır. Park içindeki tesislerin sol tarafından 3 kilometre kadar tırmanış devam ettirilir.

Bölge Hakkında Bilgiler: Kocaeli bölgesindeki en güzel ve sakin çadır kampı yapabileceğiniz bölgelerden biridir. Kamp alanında su olmayışından dolayı fazla insan gelmemektedir. Kuzu yaylasına göre susuz olması dezavantaj gibi görünse de bölgedeki hakim tepelere ve gezilecek yerlere yakın olması büyük avantajıdır. Kartepe ( 1602 metre ) zirvesinin hemen güneyinde kalan Molla Yakup Çayırı, dev kayın ağaçlarının arasında kalmış bakir bir alandır. Kamp alanının yüksekliğinden dolayı akşamları serin olur. Kamp alanının çevresinde çok sayıda doğa yürüyüşü parkuru bulunmaktadır.

Yazan ve Fotoğraflayan : Mehmet Demir

Menekşe Yaylası Kamp Alanı

 Menekşe Yaylası Kamp Bölgesi


MENEKŞE YAYLASI KAMP ALANI 

Kamp yeri: Kocaeli – Menekşe Yaylası

Tesis: Yok

Su kaynağı: Temiz su kaynağı bulunmaktadır.

Uygun mevsim: İlkbahar, yaz, sonbahar

Bitki örtüsü: Ormanlık ve çayırlık alan, orman gülü,  gürgen ağaçları

İstanbul’a uzaklığı: 130 kilometre

Merkeze uzaklığı: İzmit’e 25 kilometre

Ulaşım: İzmit TEM otoyolunun doğu çıkışından çıkılarak Bursa istikametine gidilir. Araçları ile kamp bölgesine kadar gitmek isteyenler Başiskele’sine bağlı Bahçecik mahallesinden Menekşe yaylasına toprak yoldan ulaşabilirler. Diğer bir yol ise Yuvacık Aytepe üzerinden sırt çantaları ile kamp bölgesine iki saatlik bir yürüyüştür.

Bölge Hakkında Bilgiler: Menekşe yaylası adını bölgede bahar aylarında açan menekşelerden almaktadır. Kamp bölgesinin ortasından yaz aylarında kuruyan küçük bir dere akmaktadır. Kamp alanın etrafı orman içi patika yollarla ve geniş çayırlıklarla çevrilidir. Yaylanın kuzeyinde 1073 metrelik bayrak tepe bulunmaktadır. Yaylada bölge halkının yayla evleri bulunmaktadır. Kamp bölgesine bir saatlik mesafelerde sıcak dere ve soğuk dere kanyonları ve çeşitli mağaralar bulunmaktadır. Bölgeyi iyi bilen eğitimli bir rehber eşliğinde güvenlik önlemleri alınarak buraların görülmesi tavsiye edilir.

İnönü Yaylası Kamp Alanı

İnönü Yaylası Kamp alanı

İNÖNÜ YAYLASI KAMP ALANI

Kamp yeri: Pamukova – İnönü Yaylası

Tesis: Yok

Su kaynağı: Temiz su kaynağı bol miktarda bulunmaktadır.

Uygun mevsim: İlkbahar, yaz, sonbahar

Bitki örtüsü: Ormanlık ve çayırlık alan, orman, gürgen, meşe, çam, göknar ormanları

İstanbul’a uzaklığı: Pamukova üzerinden170 kilometre, İzmit 120 kilometre

Merkeze uzaklığı: Pamukova’ya 17, Adapazarı’na 62 km ( İzmit’e 40 km )

Ulaşım: Pamukova ilçe sınırları içinde kalan İnönü yaylası Hüseyinli ve Katırözü köylerinin kullandığı bir alandır. Samanlı Dağlarında bulunan yaylaya Pamukova veya İzmit üzerinden ulaşmak mümkün. Pamukova üzerinden Hüseyinli köyü ve Ercuva yaylası istikameti takip edilmelidir. İzmit üzerinden Yuvacık, Yuvacık Barajı, Aksığın ve Tepecik köyü istikameti kullanılabilir.

Bölge Hakkında Bilgiler: Uzun ve geniş çayırları ve etrafını çevreleyen ormanları, temiz su kaynakları ile İnönü yaylası Marmara bölgesinin ideal kamp alanlarındandır. Yayla ve etrafında irili ufaklı mağaralar ve yürüyüş için patikalar mevcuttur. Derme çatma yayla evlerinin bulunduğu yaylada arada sırada hayvan sürülerine rastlamak mümkündür. Bu sebeple kamp alanında bulunmadığımız sürelerde açıkta yiyecek bırakılmamalıdır. Yuvacık barajına akan Serindere yaylasından doğmaktadır. Sakin bir kamp bölgesi olan yaylanın arada bir sessizliğini motorcular bozabilir.

 
 
Share this article

About author

Ömer Seyfettin Çalık

Email Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

146 comments

 • adidas ultra boost adidas ultra boost Comment Link Eki 22, 2018

  I am glad for writing to make you know of the outstanding discovery my wife's princess had visiting your web page. She picked up lots of issues, which include what it is like to possess a great helping style to have men and women effortlessly learn specific hard to do topics. You actually surpassed people's desires. Many thanks for rendering the great, dependable, educational not to mention fun tips about this topic to Evelyn.

 • CLEVIEL 高濃度透明質酸 CLEVIEL 高濃度透明質酸 Comment Link Eki 21, 2018

  大部份曾經生育或經歷更年期的女性都會面臨私密深處及外觀鬆弛問題,不單會影響自信心和伴侶的親密體驗,更有機會造成容易積菌及尿滲等健康問題。全港首部 Venus Fiore閨密儀 RF射頻 私密緊緻療程 專門針對私密各處包括陰道、陰唇及陰阜的專用治療頭,全面改善鬆弛問題;每個治療頭均採用一次性即棄治療蓋,確保衛生。還有ATC自動控溫綜合系統,讓療程的治療溫度被有效監控,療程自然更安全、更有效達至預期效果。全港首部 Venus Fiore閨密儀 RF射頻 私密緊緻療程Venus Fiore集中為女性私密之處提供最到位的呵護,專注重整陰道健康、收緊鬆弛陰唇和改善陰阜肥大問題。關鍵在於Venus Concept的王牌─糅合多極射頻與磁力脈衝的(MP)2磁頻專利技術,發揮提升細胞活躍度、重塑同時增加膠原蛋白、刺激毛細血管新生等作用,達至調整陰道濕潤度、pH值的效果,更重要的是顯著改善陰道彈性,使其回復年輕狀態。

 • 醫學美容 養生鼎 cosmetic.wiki 醫學美容 養生鼎 cosmetic.wiki Comment Link Eki 21, 2018

  Momotani Juntenkan 桃谷順天館 商品一覽 找品牌 以UrCosme指數高至低排序 第1頁 Momotani Juntenkan 桃谷順天館 化妝品商品一覽,提供 Momotani Juntenkan 桃谷順天館的產品列表,以UrCosme指數高至低排列,共18件,Momotani Juntenkan 桃谷順天館的搜尋結果之第1頁

 • Adidas NMD R1 Primeknit Tri-Color Light Grey White Adidas NMD R1 Primeknit Tri-Color Light Grey White Comment Link Eki 21, 2018

  I as well as my guys were examining the excellent pointers from the website and so immediately developed a horrible feeling I never expressed respect to you for those tips. Those young men appeared to be for this reason stimulated to see them and have in actuality been enjoying these things. Thanks for simply being so kind and then for picking out these kinds of remarkable resources millions of individuals are really eager to discover. My honest apologies for not expressing appreciation to you sooner.

 • 磨皮 磨皮 Comment Link Eki 17, 2018

  有關、抽脂手術、脂肪存活、存活、自體脂肪移植、自體脂肪注射、全臉補脂、自體脂肪隆乳等一些術前術後、詳細敘述比較。

 • yeezy boost yeezy boost Comment Link Eki 17, 2018

  I'm just writing to let you be aware of what a impressive experience my daughter obtained reading through your web page. She even learned some pieces, with the inclusion of what it's like to possess a very effective giving nature to get most people completely completely grasp some complex subject areas. You undoubtedly exceeded people's desires. Thanks for presenting these precious, trusted, educational as well as easy guidance on the topic to Evelyn.

 • adidas nmd runner adidas nmd runner Comment Link Eki 04, 2018

  My wife and i were really comfortable Louis could conclude his homework through the entire ideas he came across from your very own web site. It is now and again perplexing to simply happen to be freely giving tricks which most people have been selling. And now we understand we need you to be grateful to for this. The entire illustrations you have made, the straightforward blog navigation, the friendships your site make it possible to engender - it is many astounding, and it's assisting our son in addition to our family do think this matter is cool, which is unbelievably vital. Thank you for the whole lot!

 • ferragamo belts ferragamo belts Comment Link Eki 03, 2018

  I definitely wanted to develop a small note to say thanks to you for some of the remarkable guidelines you are placing at this site. My incredibly long internet research has now been recognized with high-quality insight to go over with my family members. I 'd assert that most of us readers are very much lucky to exist in a notable site with so many special professionals with insightful hints. I feel very fortunate to have seen your website and look forward to plenty of more exciting minutes reading here. Thanks a lot again for all the details.

 • custom baseball jerseys custom baseball jerseys Comment Link Eki 03, 2018

  My husband and i have been now comfortable Raymond could conclude his analysis by way of the ideas he was given out of the blog. It is now and again perplexing to just possibly be offering ideas some other people may have been trying to sell. And we also do know we need the website owner to give thanks to for this. The most important illustrations you made, the straightforward web site menu, the friendships your site aid to instill - it's got mostly wonderful, and it is leading our son and the family believe that the concept is brilliant, and that is rather pressing. Many thanks for everything!

 • adidas yeezy boost adidas yeezy boost Comment Link Eki 03, 2018

  I would like to convey my love for your kind-heartedness in support of those individuals that should have help with this one area of interest. Your real commitment to passing the message all through became exceedingly helpful and have without exception empowered men and women just like me to get to their aims. The important facts entails much to me and still more to my fellow workers. With thanks; from everyone of us.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

;r

T.D.F DUYURULAR

Türkiye Dağcılık Federasyonu yıllık faaliyet ...
Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından ...
Dağcılık, dağ kayağı ve spor tırmanış ...
Türkiye Dağcılık Federasyonu 7. Mali Genel Kurul
Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından 12-16 ...
Spor Tırmanış Temel Seviye Eğitimini başarı ile
Federasyonumuz yıllık faaliyet programında yer ...
Başvurular DYS üzerinden yapılacak olup ferdi ...
Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından 19-23 ...
Kurs Bilgileri Kurs Adı​​:​ Spor Tırmanış Aday
Kurs Bilgileri Kurs Adı​​:​ Spor Tırmanış Aday
Spor Tırmanış Temel Seviye Eğitimini başarı ile
Kurs Bilgileri Kurs Adı​​:​ Spor Tırmanış Aday
Federasyonumuz yıllık faaliyet programında yer ...
Federasyonumuz yıllık faaliyet programında yer ...
Kurs Bilgileri Kurs Adı​​:​ Spor Tırmanış Aday
Yaz Yürüyüş Liderliği Kursu – Eskişehir ...
İleri Kar-Buz Eğitimi B Kampı – Rize Başvuruları
Gürcistan Tetnuldi Dağı Tırmanışı Katılımcı ...
Spor Tırmanış Aday Hakem Yetiştirme Kursu – ...
Spor Tırmanış Aday Hakem Yetiştirme Kursu – ...
UIAA ve PETZL Ortak Çalışması Olan Dağcılık ...
Gürcistan Tetnuldi Dağı Tırmanışı Katılımcı ...
Spor Tırmanış Emniyetçilik Kursu – Kütahya ...
İleri Kar-Buz Eğitimi A Kampı – Rize/Kazbek ...
Özgür Bodur Aladağlar Anma Tırmanışı Katılımcı ...
İleri Kar Buz Eğitimi – Rize/Kazbek Başvuruları
Gürcistan Tetnuldi Dağı Zirve Tırmanışı ...
Yaz Yürüyüş Liderliği – İzmir Katılımcı Listesi
Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından Spor ...
Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından 26-27 ...
Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Kayseri dağcılık
Yaz Temel Eğitimi C Kampı Toplanma Yeri ...
Spor Tırmanış Temel Seviye Eğitimi Samsun ...
2018 Yılı Yaz Gelişim Eğitimi Başvuruları  
Spor Tırmanış 1. Kademe Antrenör Kursu (Temel ...
Spor Tırmanış Gençler, Büyükler Lider Türkiye ...
Spor Tırmanış Temel Seviye Eğitimi – Samsun ...
Yaz Temel Eğitimi (B) – Isparta Katılımcı Listesi
Spor Tırmanış 1. Kademe Antrenör Kursu (Özel ...
Dağcılık 1. Kademe Antrenör Kursu (Teorik) – ...
Spor Tırmanış Temel Seviye Eğitimi – Balıkesir ...
                                  Türkiye ...
  Spor Tırmanış Temel Seviye Eğitimi – Antalya
Yaz Yürüyüş Liderliği – İzmir Katılımcı Listesi
        Türkiye Dağcılık Federasyonu ...
2018 Yılı Yaz Temel Eğitimi Başvuruları    
Spor Tırmanış Gençler, Büyükler Lider Türkiye ...
                                               

HABERLER

Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki Ballıkayalar ...
KÜTAHYA'nın Simav ilçesine 16 kilometre ...
Türkiye Dağcılık Federasyonu Aydın İl ...
Kırıkkale Valiliği, Kırıkkale Belediyesi, ...
Federasyonumuz 2018 faaliyet programında yer alan
Türkiye Dağcılık Federasyonu Batman İl ...
Sultan Dağı Adem Kurt Anma Tırmanışı 6-7 Ekim ...
Beydağları Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ...
4.ULUSAL TOMARZA BEYDAĞI (3080mt) TIRMANIŞ ...
İnebolu – Kastamonu arası Atatürk ve İstiklal ...
TEDAK Şahinkaya 2. Uluslararası Kaya Tırmanış ...
Türk Dağcılar Savalan Dağı'nın Zirvesinde Bayrak
Evlilik teklifini zirvede yaptı Dağcılık ...
Ünlü dağcı Tibet'te kayboldu  
Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Dağcıları ...
15 Temmuz Şehitleri Erciyes'te Anılacak ...
Hakkari Sat Dağları Zirve Tırmanışı başarıyla ...
Hakkari Eski İl Temsilcimiz Kemal Çapa’ya plaket
Proje Destekli Tırmanış için ilk takım yola ...
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Bayrağı Karatepe
Maden Şehitlerini Anma Tırmanışı   Türkiye ...
Federasyonumuz Balkan Dağcılar Birliği 19. Genel
Eğirdir Turizm Tanıtma ve Doğa Sporları Derneği
Dağcılık Federasyonu kazaların nedenlerini ...
TDF Likya Yolu Yürüyüşü tamamlandı.   Türkiye
Uluslararası Egzersiz ve Spor Bilimleri ...
3. Barla Dağı Dağcılık Şenliği ve Zirve Tırmanışı
  Oylama tamamlanmıştır. Türkiye Dağcılık ...
Dedegöl ve Kuzukulağı Yaylası yok Olmasın! Doğa
Antalya’da düzenlenen Yaz Yürüyüş Liderliği ...
TDF Spor Tırmanış Milli Takımı Balkan ...
Dünya'nın En Yüksek 10 Dağı ve O Zirveleri ...
Tırmanış Milli Takımı Seçmelerine İnegöl Belediye
    Anadolu Kanyon İhtisas Spor Kulübü ...
DAĞCILIK NEDİR...?   Dağcılık” deyince ...
 Kaya Tırmanışının başlangıcına kesin bir tarih

KAHRAMANMARAŞ

Kadosak

 • Mail         : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 • Tel          : 0 546 787 4644
 • Web        : www.kadosak.org
 • Tasarım   : Çağdaş Çakmak
 • Yönetici   : Ömer seyfettin  Çalık

Önemli Bilgilendirme

 • Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, grubumuz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.

BÜLTEN

Gelişmelerden Haberdar olmak İçin.. Mail'i Kayıt Ettirin Lütfen...
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…